Посмотри может у кого то сегодня юбилей...



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Мама*чек » Уголок » Красота,мода » Гоління
Гоління
pov8603Дата: Среда, 22.06.2022, 12.36.53 | Сообщение # 1
Читательница
Сообщений: 7
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Сьогодні на ринку представлено більше сотні моделей приладів для видалення волосся із поверхні тіла. Деякі з них діють вибірково, наприклад, тільки в зоні бікіні, інші багатофункціональні та здатні видаляти небажану рослинність усюди. Але яким способом найкраще прибрати волосочки по всьому тілу? І особливо у зоні бікіні?

 
clarce098Дата: Среда, 22.06.2022, 15.23.15 | Сообщение # 2
Читательница
Сообщений: 7
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Видаляти волоски мені допомагає Эпилятор, який я купила на https://www.moyo.ua/bt/tekhnika-lichnogo-po/epilatory/. Звичайно, крім епілятора, позбутися небажаної рослинності можна й іншими способами. Наприклад записатися в салон на видалення гарячим воском, цукром, використовувати вдома спеціальний крем, бритву або піти кардинальним шляхом і застосувати лазерну епіляцію. Однак найпопулярнішим способом залишається саме епілятор.

 
bzoe6537Дата: Среда, 22.06.2022, 17.28.46 | Сообщение # 3
Читательница
Сообщений: 4
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Від того, який прилад ви використовуєте, залежить не тільки ваша зручність та час, витрачений на видалення. Грамотний підхід до вибору дозволить уникнути небажаної висипки, подразнення та почервоніння на найніжніших ділянках шкіри. Особливо, якщо ви збираєтеся на побачення, пляж або басейн.

 
AnastasiiaKrilovaДата: Воскресенье, 04.06.2023, 15.51.40 | Сообщение # 4
Домоседка
Сообщений: 47
Репутация: 0
Имя:
Город: Вельск
Район: Архангельская область




Наградки и призы:
Ненавиджу голити ноги. Вже за два дні жорстка щетина з'являється знову....

 
vikkidymДата: Понедельник, 05.06.2023, 16.05.44 | Сообщение # 5
Читательница
Сообщений: 13
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Цитата AnastasiiaKrilova ()
Ненавиджу голити ноги. Вже за два дні жорстка щетина з'являється знову....
От саме тому я і наважилась нарешті на лазерку. Шукаю в Івано-Франківську хороший салон

 
mila-malinina-85Дата: Вторник, 06.06.2023, 12.37.33 | Сообщение # 6
Домоседка
Сообщений: 45
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Цитата vikkidym ()
От саме тому я і наважилась нарешті на лазерку. Шукаю в Івано-Франківську хороший салон
Правильно ви все робите! Я сама живу в місті Івано-Франківсь і для мене лазерна епіляція https://moveo.com.ua/if/ там само стала справжнім спасінням! Дуже комплексувала завжди через те, що волосся було багато, воно було чорним і надто жорстким. І як раз таки лазер його дуже добре взяв. Працівники салону MOVEO чудово знають свою справу і реально досвідчені фахівці. По вулиці Михайла Мулика, 10 салон знаходиться.

 
ivankazhuk6Дата: Понедельник, 19.06.2023, 12.11.19 | Сообщение # 7
Домоседка
Сообщений: 23
Репутация: 0
Имя: Ivanka Zhuk




Наградки и призы:
На мою думку лазерка - найкращий метод, але треба розуміти, що знадобиться не 1 процедура, а цілий курс.
Якщо фінанси не дозволяють, можна обрати шугар, результат досить тривалий у порівнянні з голінням.

 
Форум Мама*чек » Уголок » Красота,мода » Гоління
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Закругляем углы на CSS

Закругляем углы на CSS


Закругляем углы на CSS



Основатель(Администратор) сайта Виктория Ермакова vika-er@bk.ru &Copyright MyCorp © 2024