Посмотри может у кого то сегодня юбилей...



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Мама*чек » Уголок » Здоровье взрослых » лікування алергій
лікування алергій
natalyna666Дата: Суббота, 09.07.2022, 08.21.53 | Сообщение # 1
Читательница
Сообщений: 8
Репутация: 0
Имя: Natalyna666 Sergyk




Наградки и призы:
Скажіть, хто є алергіком, як лікуєтесь? зараз амброзія знов почнеться, а це у мене завжди сухість вкликає страшну та  набряки  носоглотки

 
sternmax75Дата: Воскресенье, 10.07.2022, 21.57.39 | Сообщение # 2
Читательница
Сообщений: 2
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
У нас вдома є зволожувач повітря і він реально рятує від набряків, але якщо критично, то без ліків же ніяк

 
yarikstep24Дата: Воскресенье, 10.07.2022, 22.25.42 | Сообщение # 3
Читательница
Сообщений: 18
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Ми небулайзер купили, від сухості швидко набряки виникають і у дружини, і у сина. То щоб не кататися до лікарні, взяли додомую Я не розбираюсь у них, от багато читав статтєй http://topnews.kiev.ua/other/2022/05/09/141493.html про таку медтехніку і замовляв онлайн  наш і тепер навіть гасті ГРВІ захворювання сина не лякають, завжди під рукою така допомога, що й з боржомі, і з ликами можна інгаляцію швидко зробити. Посилання на цей магазин медтехніки МедХату знайшов у статті про домашні прилади для здоров'я. Там консультант  молодчинка, нагадав при замовленні, що якщо треба для всією сім'ї, то вибирати треба з комплектом різних насадок.

 
dogma911015Дата: Пятница, 17.11.2023, 15.07.57 | Сообщение # 4
Домоседка
Сообщений: 52
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Для цього потрібно підібрати правильне лікування

 
irenashevelaДата: Пятница, 17.11.2023, 15.11.42 | Сообщение # 5
Домоседка
Сообщений: 71
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Я теж стикаюся з алергією на амброзію, і знаю, наскільки це неприємно. Для мене спасіння Кетотифен https://compendium.com.ua/dec/267932/. Це антигістамінний препарат, який допомагає зменшити сухість та набряки носоглотки. Я приймаю його регулярно в період цвітіння амброзії. Звісно, краще консультуватися з лікарем перед вживанням будь-яких ліків. Можливо, вам також підійде цей засіб – він справжнє джерело полегшення для мене.

 
Форум Мама*чек » Уголок » Здоровье взрослых » лікування алергій
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Закругляем углы на CSS

Закругляем углы на CSS


Закругляем углы на CSS



Основатель(Администратор) сайта Виктория Ермакова vika-er@bk.ru &Copyright MyCorp © 2024