Посмотри может у кого то сегодня юбилей...



  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Мама*чек » Обо всем » обо всем на свете » Художня література англійською мовою
Художня література англійською мовою
ronegol15Дата: Вторник, 19.03.2024, 19.50.36 | Сообщение # 1
Домоседка
Сообщений: 73
Репутация: 0
Имя:




Наградки и призы:
Мріяла зануритися в світ англійської літератури, відчути кожне слово, написане великими майстрами, але довго не могла знайти місце, де б моя мрія стала реальністю. Та все змінилося, коли я відкрила для себе книгарню «Yabooks». В асортименті книгарні «Yabooks» я знайшла все: від неперевершених класиків, які лягли в основу світової літератури 18-20 століття, до сучасних авторів, що з кожним словом малюють перед очима нові світи. Якщо і вас приваблює художня література англійською мовою https://yabooks.com.ua/khudozhniya-literatura/eng/ то дуже раджу завітати на «Yabooks». Асортимент магазину вражає своєю різноманітністю: драма, фантастика, мелодрама, роман — усе, що душа забажає. Завдяки книгарні «Yabooks» я знайшла ідеальне місце для покупки художньої літератури англійською мовою. Рекомендую всім, хто, як і я, прагне відкриттів і збагачення свого внутрішнього світу через читання.

 
Форум Мама*чек » Обо всем » обо всем на свете » Художня література англійською мовою
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Закругляем углы на CSS

Закругляем углы на CSS


Закругляем углы на CSS



Основатель(Администратор) сайта Виктория Ермакова vika-er@bk.ru &Copyright MyCorp © 2024